علی استوار ضمن قدر دانی از حضور مردم شهرستان خوروبیابانک در انتخابات، میزان مشارکت مردم را ۹۸ درصد اعلام کرد.

به گزارش سفیرخور فرماندار خوروبیابانک در گفتگو با خبرنگار سفیرخور از حضور ۹۸ درصدی واجدین شرایط در انتخابات خبر داد و افزود: از مجموع ۱۱۸۰۰ نفر واجد شرایط  شرکت در انتخابات،  ۱۱۳۸۰ در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری شرکت کردند.

علی استوار با اشاره به حضور کم نظیر مردم در انتخابات گفت: در این انتخابات ۱۰۳۰ نفر رأی اولی شرکت کردند.

وی در سخنانی به مردم شهرستان گفت: با استعانت از درگاه حضرت احدیت و الطاف خاصه حضرت ولی عصر، برگ زرین دیگری بر قامت این دیار، خطه خونگرم کویر، سرزمین شعر و شعور و آفتاب افزوده شد.

استوار افزود: آفرین بر همشهریان عزیز که ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و دولت تدبیر و امید را لبیک گفتند و با مشارکت ۹۸ درصدی در انتخابات بلوغ سیاسی شهرستان خوروبیابانک را زبانزد عام و خاص کردند.

فرماندار خوروبیابانک اظهار داشت: برخود فرض می دانم از همت و اهتمام شما مردم شهرستان خوروبیابانک تقدیر نمایم و مراتب سپاسگزاری خود را از اعضای محترم هیأت نظارت بر انتخابات، اعضای محترم هیأت اجرایی و هیأت بازرسی، اعضای شورای تامین، فرهنگیان، بسیجیان و کارکنان خدوم و پرتلاش دولت اعلام نمایم.

وی خاطر نشان کرد: امید است این وفاق و همدلی تعامل همیشه برای اعتلای نام ایران اسلامی و تعالی خوروبیابانک عزیز تداوم داشته باشد.

منبع: نسیم خور